Пасторально-екзегетичне вивчення Нового Завіту

“Зрозуміти Новий Завіт можна, лише пам’ятаючи про те, що в складових його писань втілювалося два світи, на зламі яких зародилося християнство. Це юдейська книга, вона розповідає юдейські історії – але розказує їх всьому світу. І це – книга світу, яка розповідає світову історію як історію Ізраїлю, а історію Ізраїлю як історію Ісуса, заперечуючи інші історії і заявляючи всьому світу, що Ісус – Господь.”

Н.Т. Райт “Новий Завіт та народ Божий”

Студенти 2-го курсу ЗХІ прослухали предмет “Новий Завіт: пасторально-екзегетичний аналіз”. Сергій Бермас задав практичний тон в огляді богослов’я Нового Завіту. Разом з викладачем, студенти прочитували новозавітні наративи через призму таких понять з християнської практики як учнівство, місія, наставництво, формування церковної общинності та ін. Предмет був спрямований на пошук практичних застосувань біблійних істин в сучасному християнському служіння.

Маючи багатий пасторський досвід, Сергій Бермас передав студентам немало практичних уроків, які необхідно засвоювати кожному служителю. Новий Завіт – це книга, яка впливає на життя кожної людини і може змінювати його у напрямку святості. Це книга, яка переписала історію людства, розповівши про нові поняття віри, любові і надії.

Наступна подія інституту – вступна сесія для першого курсу. Детальніше – тут.