Біблія мовою оригіналу? Можливо!

ПРОГРАМА БІБЛІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Лінк для реєстрації: http://bit.ly/CIT_program_biblicallanguage_2020

Декілька відповідей на найпоширеніші запитання стосовно цієї програми:

Які предмети я буду вивчати?

– Перш за все, мовні предмети (на першому курсі – грецька мова НЗ, на другому курсі – біблійний іврит). Додатково будуть читатися міні-курси по мові Септуагінти та грецькій мові Отців Церкви. Факультативно надається проходження предмету «Арамейська мова книг Даниїла та Езри»

– По-друге, предмети направленні на розбір біблійного тексту, розуміння його єдності в різноманітті: Екзегетичний аналіз однієї книги Старого і Нового Завітів; Біблійна герменевтика; Крос-культурна комунікація, Біблійна проповідь; Текст і канон Біблії.- та інші, не менш важливі, такі як: Робота з біблійними програмами чи Основи перекладу біблійного тексту.

Чим це відрізняється від програми «Практичного богослов’я»?

– Дана програма більш зосередженна на ретельному вивчені та дослідженні безпосередньо біблійного тексту. Адже саме біблійний текст слугує основою для всіх богословських дискусій, тому наше завдання – освоїти та інтегрувати біблійний канон, використовуючи літературні, мовні та герменевтичнині інструменти, для цілісного вивчення уривків Святого Письма і тем, які допоможуть нам дати відповідь на виклики сьогодення.

Чи можу я проходити лише мовні курси?

– Так, ви можете пройти лише мовні курси (грецька мова НЗ, біблійний іврит) і по завершенні курсу ЗХІ надасть сертифікат на базі якого ви зможете продовжити навчання чи самостійне вивчення біблійних дисциплін. ОДНАК набагато ефективніше пройти всю програму і отримати цілісне уявлення про Біблію.

Чи потрібна попередня богословська освіта?

– Бажано, однак не обов’язково. Основна вимога до абітурієнта – завершена повна середня освіта і християнський світогляд.

Я не впевнений чи вистачить мені часу для навчання, чи варто спробувати?

– Звичайно! Дана програма призначена для працюючих студентів, які бажають покращити своє служіння. І загалом ЗХІ заснований на принципі, що будь-який послідовник Христа повинен мати можливість покращити занння у біблійних та богословських дослідженнях, щоб бути більш ефективним служителем Євангелія, де б він не служив.

Якщо ви бажаєте стати нашим студентом, реєструйтеся за посиланням і ми сконтактуємо з Вами стосовно наступних кроків: http://bit.ly/CIT_program_biblicallanguage_2020

ДЕДЛАЙН до 1 вересня 2020р.

Маєш додаткові запитання чи бажаєш більше дізнатися про програму вивчення біблійних мов? Пишіть нам чи телефонуйте за номером:

+ 38 (098) 351 -53-97 (координатор програми Надія) і ми з радістю розкажемо більше!